Директора держпідприємства, який узяв $5 тис., покарали дрібним штрафом

Дарницький суд Києва оштрафував в.о. гендиректора ДП «Перспектива Київщини» на 1700 грн.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на вирок від 5 березня.

ТОВ «ЗемЮрКонсалтинг» виготовляло проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у довгострокову оренду. У 2016 році представник компанії звернувся до начальника управління містобудівного кадастру Київської облдержадміністрації із питанням щодо затвердження проекту землеустрою, а чиновник направив його до директора ДП «Перспектива Київщини» для одержання консультації. Але останній начебто повідомив неправдиві відомості, що за затвердження проекту треба дати 5 тис. доларів, які потім будуть передані посадовцям Київської ОДА.

У подальшому потерпілий передав 1 тис. доларів як завдаток і ше 4 тисячі після затвердження проекту. Першу частину обвинувачений встиг розпорядитися на власний розсуд, а з рештою коштів його затримали.

Згодом чоловік уклав з прокурором угоду про визнання винуватості. Його дії кваліфікували як закінчений замах на заволодіння чужим майном, шляхом обману, що завдало значної шкоди потерпілому. Суд призначив покарання у вигляді 1700 грн штрафу.

Раніше дії обвинуваченого кваліфікували за ч.2 ст.369-2 ККУ як зловживання впливом. За такий злочин призначають штраф від 12 750 до 25 500 грн або позбавлення волі від 2 до 5 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

RSS
Follow by Email