Голова Дарницького суду заявила про втручання начебто працівника ВРП

В.о. голови Дарницького райсуду Києва Тетяна Щасна повідомила про втручання в її діяльність громадянина, який називав себе співробітником Вищої ради правосуддя.

Про це свідчить повідомлення на сайті ВРП.

Зі слів судді, цей громадянин у травні прийшов до неї на прийом і став наполягати, щоб заступником керівника апарату був призначений конкретний працівник суду. Однак конкурс на цю посаду відбувся у лютому 2019 і відвідувачу повідомили, що посада вже зайнята іншою особою. У відповідь громадянин став вимагати штатний розпис апарату суду і говорив, що самостійно вирішить у судовій адміністрації питання про оголошення куонкурсу на посаду другого заступника керівника апарату. Однак штатний розпис йому не дали.

15 травня на мобільний судді Щасної надійшло повідомлення, що вона як голова суду і керівник апарату суду будуть звільнені.

Суддя Щасна направила заяви до Вищої ради правосуддя і Генеральної прокуратури, додавши скріншоти повідомлень з телефона.

12 грудня 2018 колишнього керівника апарату Дарницького суду засудили за внесення до реєстру більше 20 підроблених судових рішень. За угодою про визнання винуватості його покарали штрафом у 17 тис. грн. Підроблені судові рішення використовувалися для оформлення права власності на будинки і квартири в місті Києві.

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *