Київський суддя поскаржився, що його «тероризують» невідомі, щоб вплинути на рішення

Суддя Голосіївського суду Києва Юрій Мазур поскаржився на тиск у Вищу раду правосуддя.

Про це йдеться у повідомленні судді на сайті ВРП.

У провадженні судді перебуває клопотання  ТОВ «КУА» Будівельні активи» про скасування арешту майна.

Розгляд справи було призначено на 23 жовтня, але у зв’язку з неявкою слідчого та прокурора відкладено на 26 жовтня.

25 жовтня на сайті «Антикор» вийшла публікація під назвою «Судьи Мандриченко и Мазуры – конкурс на должность коррупционного судьи был несложным, нужно было позвонить Святашу и Полякову». У статті йшлося про намір судді Мазура скасувати арешт майна у вищезгаданій справі. Того ж дня ввечері судді подзвонили невідомі і запропонували дати пояснення з приводу рішення, хоча розгляд справи ще не відбувся.

26 жовтня у нічний час електронну скриньку судді зламали і замінили пароль на інший. Також зловмисники заволоділи особистим акаунтом судді у Фейсбуці і розмістили неправдиву інформацію: «Я, Юрий Мазур, обещаю, что всех негодяев ждет тюрьма!!! Вам меня не напугать».

Крім того, 26 жовтня невідомі з особистих мобільних номерів здійснювали екстрені виклики поліції, ДСНС і аварійної служби газу, повідомляючи про викрадення автомобіля судді, а також пожежу та витік газу за місцем  реєстрації та проживання судді.

26 жовтня в судове засідання прибула значна кількість агресивно налаштованих людей з журналістами. Слідчий заявив судді відвід, який було передано на авторозподіл.

Крім того, надійшов лист від 26 жовтня за підписом заступника голови Вищої ради правосуддя, в якому йшлося, що на суддю Мазура є багато скарг і йому треба з’явитися на 26 жовтня на 11.30 на індивідуальну співбесіду з заступником голови ВРП.

Також до суду надійшов лист від громадської організації «Ініціативи майбутнього», що суддя Мазур грубо і систематично порушує основоположні засади судочинства і має особисту зацікавленість у прийнятті рішення на користь «КУА» Будівельні активи».

Майно компанії заарештовано у справі про шахрайство. Із публікацій в мережі інтернет вбачається, що йшлося про скасування арешту нерухомості на 40 тис. кв.м., що раніше належало корпорації «АІС».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *