СБУ стверджує, що не знає агента Святненка, якому раніше видала подяки

Головне управління СБУ в Києві та Київській області стверджує, що не має даних про співпрацю з громадянином Максимом Святненком та його нагородження.

Про це йдеться у відповіді на адвокатський запит, яку адвокат Євген Шкурідін ексклюзивно передав сайту «Судовий репортер».

Водночас із відповіддю СБУ захиснику вдалося отримати копії подяк СБУ 2017-2018 рр., адресованих Святненку та його батькам за виховання сина. Обидві подяки підписані посадовцем ГУ СБУ Києва та Київської області Данюковим.

Шкурідін повідомив, що оприлюднив цю інформацію у своїй вступній промові у засіданні Вищого антикорупційного суду у справі судді Подільського суду Войтенко, викривачем якої став Святненко. Шкурідін захищає також голову Баришівського суду Олександра Лисюка, де заявником був той самий Святненко.

За півтора місяці до внесення відомостей в ЄРДР у справі судді Войтенко базові станції на території ГУ СБУ в місті Києві та Київській області зафіксували близько 100 з’єднань за номером телефону Святненка. 

Відтак захисник стверджує, що цей чоловік є агентом правоохоронних органів і мала місце провокація отримання неправомірної вигоди.

У серпні 2019 Святненко також став відомий участю у справі проти заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака. Крім того, Святненко брав участь у конкурсі на посаду в НАБУ – начальника відділу по роботі зі свідками та заявниками.

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *