У полтавській колонії троє в’язнів займалися інтернет-шахрайством

Київський районний суд міста Полтави затвердив угоду про визнання винуватості між прокуратурою і в’язнем виправної установи, який разом з двома спільниками займався інтернет-шахрайством. Обвинувачений отримав 5,5 років позбавлення волі з конфіскацією. 

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 22 жовтня. 

У середині січня 2020 року один із засуджених Державної установи виконання покарань №23 міста Полтави створив із ще двома в’язнями злочинну групу, яка займалася шахрайствами у мережі Інтернет. Організатор розміщував на сайті «OLX» оголошення про здачу в оренду квартир, а його спільники спілкувалися із клієнтами по телефону, просили їх скинути передплату на картку або на номер мобільного і припиняли комунікацію. 

Усього у справі йдеться про 17 епізодів. У 14 з них зловмисники брали передплату нібито за оренду квартир, двічі – за продаж велосипедів і в одному випадку – мопеду. Група діяла з січня по квітень 2020 року. За цей час в’язні обманом заробили 16 тисяч гривень. 

У вересні один зі зловмисників визнав свою вину й уклав угоду зі слідством. 22 жовтня суд затвердив її і призначив 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Також підсудному додали ще півроку ув’язнення за попереднім вироком. До цього чоловік уже був 5 разів судимий за крадіжки, грабіж і шахрайство.


Антон Столяров, для сайту «Судовий репортер»

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *