У справі про шахрайство на 69 мільйонів з інвестиціями жителів Запоріжжя суд передав в управління 10 тис. квадратів нерухомості

Печерський суд Києва передав в управління 10 тис. кв.м. нерухомості у справі про шахрайство в особливо великих розмірах.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 28 грудня.

За версією слідства, не пізніше червня 2011 року чоловік утворив та очолив організовану групу, а також розробив план злочинної діяльності.

Йдеться про шахрайське заволодіння коштами жителів Запорізької області на суму 68,7 млн грн під виглядом інвестицій у діяльність компаній під логотипом ювелірної корпорації «DEMOS», а саме ПТ «ДЯЧЕНКО , СКРИПКА. ЛОМБАРД ЮК «ДЕМОС», КС «ЮК Демос», ТОВ «ЮВЕЛІРНА КОРПОРАЦІЯ «ДЕМОС», ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ЮВЕЛІРНА КОРПОРАЦІЯ «ДЕМОС» до першої вимоги під 2-5% в місяць в іноземній валюті.

Члени організованої групи нібито не мали намірів сплачувати такі відсотки в повному обсязі і планували повернути громадянам  не більше 30% від суми їх внеску.

За матеріалами справи, незаконно отримані кошти зловмисники могли легалізовувати через придбання нерухомості, яку оформляли на матір організатора оборудки.

У період інкримінованих злочинів жінка стала власницею 51 нежитлового приміщення, 19 квартир, 2 домоволодінь, 1 гаражу, 1 кафе – всього понад 10 000 метрів квадратних у місті Запоріжжі та Запорізькій області. При цьому у 2012-2018 роках як ФОП громадянка подавала нульові декларації.

Сьогодні це майно заарештовано і його передано в управління Агентству з розшуку та менеджменту активів.

Син власниці майна, який вважається організатором злочину, з грудня 2019 утримується під вартою.

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *