У справі судді прокурору відкрили, де ще фігурує заявник

Вищий антикорупційний суд поновив слухання справи колишнього судді Київського апеляційного адмінсуду Ігоря Петрика.

Про це повідомляє «Судовий репортер».

На початку засідання суд отримав документи про перебування обвинуваченого на лікуванні і причини неявок в останні судові засідання.

Суд повернувся до дослідження письмових доказів обвинувачення.

Суддю Ігоря Петрика затримали в грудні 2016 за підозрою в отриманні $5 тис. хабара. За версією обвинувачення, гроші передавались за рішення на користь фірми, яка намагалась відновити анульовану ліцензію на утилізацію небезпечних відходів.

Адвокат обвинуваченого у судовому засіданні заявив про відкриття прокурору доказів захисту.

У переліку були документи, що стосувалися кримінальних проваджень, в яких заявником виступив той самий Геннадій Остапенко, що і у справі Петрика.

Усі ці справи стосувалися неправомірної вигоди:

– провадження щодо колишньої співробітниці Держгеокадастру Алли Щари. У 2017 році жінку засудили до 4 років позбавлення волі, звільнивши від покарання з випробуванням;

– справа судді Окружного адмінсуду Олени Власенкової – слухається в антикорупційному суді;

– справа т.в.о. директора ДП «Ржищівський військовий лісгосп» Олександра Левківського і Юрія Марисика – слухається в антикорупційному суді;

– справа колишніх адвокатів Дегтярьова і Циби, які начебто вимагали 30 млн грн за допуск до аукціону і можливість придбати об’єкт нерухомості. Їх затримали на передачі 30 тис. доларів. Справа слухається у Шевченківському суді Києва.

Нагадаємо, що в грудні 2018 року в Голосіївському суді Києва почали допитувати свідка Остапенка у справі судді Власенкової. Але потім провадження передали до Вищого антикорупційного суду.

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *