Виправданій від порнографії громадянці присудили 270 тисяч

Новозаводський районний суд Чернігова стягнув з держави 270 тис. грн на користь громадянки, виправданої від звинувачень у поширенні порнографії.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на рішення від 11 січня.

Позивачка скаржилась на незаконне притягнення її до кримінальної відповідальності, застосування запобіжних заходів (застави і домашнього арешту), обшук в будинку і загальне перебування під слідством і судом протягом 52 місяців. Жінка вважає, що це погіршило її сімейні стосунки і звичний спосіб життя. в неї порушився сон, апетит, погіршилося самопочуття, була роздратована. На момент пред’явлення підозри у листопаді 2014 жінка була вагітна, а зараз виховує трьох дітей. Вона наполягала на стягненні 500 тис. грн моральної шкоди.

Вироком Новозаводського районного суду м. Чернігова від 22 квітня 2015 року жінку визнали винуватою за ч. 3 ст. 301 КК України та призначили їй покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки з конфіскацією засобів виготовлення, розповсюдження та демонстрування відеопродукції порнографічного характеру.

Пізніше вирок оскаржили і 26 грудня 2018 громадянку виправдали за відсутністю складу злочину.

Справа слухалась у закритому засіданні. Однак деякі подробиці відомі із оприлюдненої ухвали апеляційного суду від 21 березня 2019.

За версією обвинувачення, жінка, будучи раніше оштрафована за такий же злочин, повторно, самостійно, під нікнеймом створювала на сайті «www.runetki.com» порнографічні матеріали і отримувала за це винагороду на картку.

Один із користувачів сайту виявив зображення порнографічного характеру за участю обвинуваченої, записав на свій комп’ютер і сповістив про це співробітників поліції. У подальшому правоохоронці провели у громадянки оперативну закупівлю і зафіксували, як вона в режимі реального часу відтворювала сцени сексуального характеру.

Виправдовуючи жінку суд вказав, що демонстрацію в режимі реального часу сцен сексуального характеру із застосуванням телекомунікаційних засобів не можна вважати виготовленням предметів або відеопродукції порнографічного характеру, а її передачу через канали зв’язку, в тому числі, мережею Інтернет, не можна вважати розповсюдженням предметів або відеопродукції порнографічного характеру. По суті відеофайли, які експерт оцінив як порнографію, створили самі поліцейські.

Суд розраховував розмір моральної компенсації за формулою 52 місяці слідства і суду х 4173 грн мінімальної зарплати у 2019 році. Таким чином, виходила сума 217 тис. грн. Але, враховуючи обставини справи, суд стягнув більше – 270 тисяч грн. Також стягується 3750 грн за досі неповернутий ноутбук.

3 коментарі до “Виправданій від порнографії громадянці присудили 270 тисяч

 • 22.01.2020 о 14:20
  Permalink

  Лол. На рунетках был и ее архив видео, куда модели записывают и помещают САМИ свои лучшие записи.
  Так что не только в режиме реального времени, но и 2 десятка топовых записанных видео, за которые она получала половину суммы ( 15 центов минута просмотра, 20 видео продолжительностью 3-8 минут с 10 000 – 200 000 просмотров, она была самой топовой моделью на протяжении полу года на рунетках, так как вытворяла такое, что и вообразить невозможно)
  Но уже после боя кулаками не машут, сам сайт давно куплен другой компанией, архивы удалены, теперь там новые лица

  Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

RSS
Follow by Email