Бойовика «Музику» засудили на 9 років тюрми

Уродженця міста Миколаївка Донецької області Андрія Музику заочно засудили до 9 років з конфіскацією майна.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 3 серпня.

Після 14.08.2014 у м. Донецьку з числа учасників «Народного ополчения Донбасса» утворена «1-я Отдельная Славянская Мотострелковая Бригада корпуса Народной милиции Министерства обороны ДНР, в/ч 08801». У структурі вказаного НЗФ терористичної організації створено «1-й Семеновский мотострелковый батальон», до складу якого добровільно вступив громадянин України Васильєв. У батальйоні він отримав позивний «Музика», форму та зброю. На службі займав посади стрілка, командира відділення, командира санітарного взводу, командира медичного взводу, заступника командира батальйону по політичній роботі, начальника продовольчої частини, начальника їдальні, заступника командира роти по озброєнню, командира танкової роти.

З 14 вересня 2015 року Васильєв вступив до іншого незаконного утворення – «100-й отдельной мотострелковой бригады Республиканской гвардии 1-го армейского корпуса народной милиции ДНР». Обіймав посаду командира танкової роти.

У лютому 2017 року Васильєв вступив до т.зв. «полка особого назначения «Чечен», в/ч № 02707, який підпорядкований безпосередньо керівнику терористичної організації «ДНР». Він обійняв посаду начальника продовольчої служби, погодившись виконувати покладені обовязки із продовольчого, речового та збройного забезпечення «полку «Чечен».

Від «ДНР» він отримав нагороди за оборону Словянська, Бойові заслуги, За оборону Саур-Могили, Хрест за бойові заслуги другого ступеня. У матеріалах справи є військовий квиток Васильєва як військовослужбовця за контрактом. В  «Однокласниках» є фото, де він у формі російського зразка, зі зброєю і з георгіївською стрічкою.

Є інформація про з’єднання з його номера телефону на непідконтрольній території: м.Донецьк, м.Макіївка, м.Горлівка, м.Харцизськ, м.Вуглегірськ, м.Дебальцево, смт. Комсомольське. Слідчі отримали дані про телефонні розмови, в яких Васильєв розповідає про службу в  «ДНР». Мати обвинуваченого підтвердила, що це голос її сина.

Чоловіка оголошено в розшук і він відбуватиме покарання з моменту затримання.

На сайті «Миротворець» пишуть, що Васильєв служить в одному батальйоні з дружиною – Іриною Царенко.

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *