Чоловіка з Кременчука, який спалив дружину живцем, засудили на довічне

Крюківський районний суд міста Кременчука Полтавської області засудив до довічного позбавлення волі чоловіка, який спалив свою дружину.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 29 жовтня.

4 червня 2020 чоловік зайшов у магазин, де його дружина працювала продавцем, і облив жінку легкозаймистою сумішшю і підпалив. Жінка померла на місці. Оскільки магазин розміщувався на першому поверсі житлового будинку, то чоловік своїми діями також створив небезпеку для життя інших осіб. Також при собі зловмисник мав ніж.

Чоловіка визнали винним у вбивстві з особливою жорстокістю, а також носінні холодної зброї без законного дозволу.

В суді обвинувачений вину визнав, але пояснив, що загибла сама його спровокувала, бо зраджувала з іншими чоловіками і суспільство ніяк не реагувало на її поведінку. Наполягав, що в першу чергу мав за мету вчинити самогубство і жалкує лише про те, що залишився живим, будь яких інших емоцій або жалю з приводу загибелі дружини не висловив. Чоловік розповів, що зайшов у магазин, коли переконався, що жінка там одна. Вдарив дружину кулаком і схопивши за волосся потягнув за прилавок, де вимкнув камери відеоспостереження і в цей момент побачив, що потерпіла натиснула кнопку виклику охорони. За короткий період часу на місце прибула охорона. Тоді чоловік, щоб  щоб усі присутні бачили його дії, підвів потерпілу до дверей, де облив обох саморобною сумішшю та привів у дію пальник. Вхідні двері до магазину він попередньо закрив на навісний замок. Далі обвинувачений також впав і вдарився головою та на якийсь час втратив свідомість. Коли отямився, то все навколо було в диму, нічим було дихати, зловмисник намагався вибити вікно, але даремно, і зміг покинути приміщення лише, коли присутні там особи зламали двері, при цьому начебто був впевнений, що дружина вже покинула магазин.

Власник магазину, де працювала покійна, підтвердив, що жінка була у складних стосунках із чоловіком, планувала з ним розлучитися, обвинуваченого свідок характеризував із негативного боку як особу, схильну до агресії.

Мати загиблої розповіла, що дочка перебувала у шлюбі із обвинуваченим, але з ним разом не мешкала, оскільки він агресивно ставився до неї її двох неповнолітніх дітей від першого шлюбу, тому дочка мала намір розлучитися. Зі слів доньки матері було відомо, що зять неодноразово приходив до магазину та висловлював свої погрози насильством, але на звернення жінки поліція не реагувала. 4 червня 2020 близько 14 години мати мала телефону розмову із донькою, яка раділа, що чоловік того дня не з’являвся і не телефонував, а вже близько 18 години того ж дня їй зателефонували працівники поліції і повідомили про смерть доньки. Мати прохала суд призначити зятю покарання у виді довічного позбавлення волі.

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *