Чоловіку, який залишив $100 на столі у судді, дали 4 роки умовно

Немирівський районний суд Вінницької області затвердив угоду про визнання винуватості.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 11 грудня.

24 травня 2018 року близько 8 год. 55 хв. чоловік зайшов у кабінет судді Липовецького райсуду, який мав розглядати адмінсправу про водіння у нетверезому стані. Відвідувач хотів уникнути додаткового адміністративного стягнення у вигляді оплатного вилучення автомобіля. Він запропонував судді за грошову винагороду, без озвучення конкретної суми, винести рішення на його користь. Суддя відмовився і сказав негайно покинути кабінет. Тоді гість вийняв з кишені банкноту у 100 доларів, поклав на стіл між системним блоком та монітором комп’ютера і поспіхом вийшов. О 9.00 суддя виявив на своєму столі гроші і повідомив уповноважені органи, які їх вилучили.

Суд затвердив угоду про визнання винуватості за ч.3 ст.369 КК. Чоловікові призначили покарання у виді 4 років позбавлення волі, водночас звільнивши від відбування покарання з іспитовим строком на 1 рік 6 місяців.

Засуджений має періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу, повідомляти про зміну місця проживання, роботи або навчання, без погодження не виїжджати за межі України.

100 доларів конфісковується у дохід держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *