Колишній міліціонер за вбивство 14-річної давності відбув покарання у СІЗО

Суд звільнив від покарання чоловіка, якого визнали винним у вбивстві 2004 року.

Про це йдеться у вироку Подільського суду від 10 грудня.

Обвинувачений у 1993-1994 роках проходив службу в органах внутрішніх справ на посаді міліціонера ППСМ Сімферопольського міського управління ГУМВС України в АР Крим. У 1999 він його засудили на 6 років за згвалтування, а у 2002 –  до одного року виправних робіт за крадіжку.

27 жовтня 2004 року у стані алкогольного сп’яніння він прибув до гуртожитку Сімферопольського торгово-економічного коледжу, маючи на меті познайомитися з особою жіночої статі. Але не зміг знайти гуртожиток і став повертатися на площу Московську. По дорозі побачив жінку, яка мала при собі сумочку і поліетиленовий пакет. Зловмисник почав її переслідувати і напав у безлюдному місці та заволодів золотою сережкою, ланцюжком з хрестиком і мобільним телефоном – всього на суму 623 грн. Коли жінка намагалася втекти, він завдав їй множинних ударів ножем, від яких вона померла.

В судовому засіданні підсудний визнав усі фактичні обставини вчинення злочину, запевнив, що у вчиненому щиро кається.

Він попросив слухати справу за спрощеною процедурою, відмовився від дослідження доказів, допиту потерпілої, свідків.

Суд призначив покарання у виді позбавлення волі на строк 15 років з конфіскацією всього майна.

Чоловік перебував під вартою з 29 жовтня 2004 року  по 01.04.2018 року, коли йому було змінено запобіжний захід на підписку про невиїзд. Тому суд врахував строк попереднього ув’язнення і звільнив особу від основного покарання у виді позбавлення волі у зв’язку з його повним відбуттям на день винесення вироку.

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *