Чоловіку, який погрожував сусідам шаблями і перначем, дали 5 років умовно

Біляївський районний суд Одеської області покарав чоловіка за хуліганство і незаконне виготовлення і носіння зброї.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 17 лютого.

За невстановлених обставин чоловік самостійно виготовив пернач довжиною 569 мм., масою 1,3 кг, що складається із металевого стрижня і приварених до нього з одного із кінців восьми металевих пластин (пір’я-щітки). Пернач описано як металевий предмет, схожий на булаву на кінці якого маються металеві шипи. Такий різновид зброї використовувався у Середньовічній Європі, Київській Русі і Близькому Сході. Мав вигляд металевої втулки із гострими пластинами («пір’їнами»), закріпленої на дерев’яному або металевому держаку.

30 червня 2020 чоловік у нетверезому стані перебував в себе на подвір’ї. Повз проходила малолітня і чоловік почав до неї образливо чіплятися та погрожувати і демонструвати їй пернач. Чоловік прослідував за малолітньою додому і посварився там із дорослими – погрожував їм убивством і висловлювався нецензурною лайкою.

Бажаючи продовження, чоловік пішов до свого помешкання і приніс з собою дві шаблі і погрожував вже ними. Навіть кинув одну шаблю на територію подвір’я, намагаючись поцілити в осіб, які там знаходились, а іншу шаблю залишив біля хвіртки, після чого з місця скоєння злочину зник.

Як пізніше з’ясувалося у суді, ці шаблі громадянин купив близько 30 років тому.

У суді чоловік вину повністю визнав і розкаювався. Пояснив, що перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння, тому так і вчинив.

Суд призначив 5 років позбавлення волі умовно, звільнивши з випробувальним строком 3 роки.

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *