Чоловіку, який розрахувався на базарі сувенірними грошима, дали 3 роки в’язниці

Недригайлівський районний суд Сумської області засудив до 3 років позбавлення волі чоловіка, який розрахувався на базарі підробленими гривнями.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 21 жовтня.

2 липня цього року біля Центрального універмагу в місті Суми чоловік купив у канцелярському магазині 5 сувенірних купюр номіналом по 1000 гривень та 2 купюри номіналом 50 доларів США. Пізніше за допомогою гелевої ручки виправив надписи на купюрах «сувенір» на серію та номер, пообводив надписи для надання їм блиску. Через три дні чоловік пішов на базар купити меду і сала, помінявши у продавців дві купюри по тисячі гривень. Потерпілі підробки не помітили і розміняли їх на справжні. Зловмисника того ж дня затримали.

Ніхто із учасників процесу обставин не оспорював, тому справа слухалась у скороченому порядку.

Обвинувачений свою вину визнав повіністю, щиро розкаявся та пояснив, що дійсно придбав сувенірні купюри, а потім вдома  за допомогою ластика та простого олівця надав фальшивим купюрам вигляд більш схожий на справжні.

Потерпілі повідомили, що підсудний матеріальну шкоду їм повністю відшкодував і на суворому покаранні не наполягали.

Чоловік раніше двічі судимий – у 2010 і 2012 роках, також за шахрайство. Востаннє до 5 років і 6 місяців позбавлення волі.

Після затримання був взятий під варту, але потім вийшов під заставу у 10,5 тис. грн. Проте після цього систематично порушував умови запобіжного заходу і суд давав дозвіл на його затримання, тому в кінці серпня його взяли під варту повторно, а заставу звернули в дохід держави.

Суд призначив чоловікові покарання – 3 роки позбавлення волі.

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *