НАБУ отримало доступ до дзвінків дружини Мосійчука у зв’язку з маєтком його водія

Суд дав доступ детективам НАБУ до даних про телефонні дзвінки, SMS та інтернет-зєднання дружини народного депутата Ігоря Мосійчука.
 
Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу Солом’янського суду від 17 січня.
 
Розслідується кримінальне провадження від 10.11.2016 за фактами недостовірного декларування (ст. 366-1 КК) і незаконного збагачення (ст. 368-2 КК).


Згідно з поданої декларації, станом на 31.12.2016 у власності нардепа від Радикальної партії Ігоря Мосійчук об’єкти нерухомого майна не перебували.

Як наполягав детектив, органом досудового розслідування отримано інформацію, Мосійчук у 2015 році придбав будинок у селі Білогородка, Києво-Святошинського району Київської області, право власності на який зареєстрував 18.03.2015 на свого водія і парламентського помічника Андрія Дзюбенка. 

Водночас, за словами детектива, Мосійчук факт придбання ним зазначеного активу, заперечує.


Відповідно до даних Державної фіскальної служби водій Мосійчука у 2011-2016 роках доходів, які б давали йому можливість придбати вищезазначений будинок не отримував.

За даними детектива, Мосійчук і його дружина, не пізніше ніж з грудня 2016 року в’їхали до вказаного будинку і постійно проживають там.

Як стверджує детектив, дружина Мосійчука Владлена Карпенко замовляла ремонтні роботи і побутову техніку для будинку.


Суд за клопотанням НАБУ дав доступ до інформації з мобільного номера дружини Мосійчука: даних про вхідні і вихідні дзвінки, SMS та інтернет-з’єднання та ін.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *