Підприємця оштрафували за $5000 хабара військовому прокурору

Шевченківський  районний суд Львова затвердив угоду про визнання винуватості і оштрафував чоловіка на 8 500 грн.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 11 грудня.

У 2016 році військовою прокуратурою розслідувалась справа за фактом неправомірних дій посадових осіб Міністерства оборони, Західного територіального квартирно – експлуатаційного управління, квартирно – експлуатаційного відділу м. Львів  та службових осіб ТОВ «Янтар» та ПП «Акорд  ЛТ» за фактом заволодіння військовим майном (грошовими коштами) на суму понад  5 млн грн.

Йшлося про закупівлю житла військовослужбовцям. Придбані у згаданих компаній квартири начебто не відповідали вимогам тендеру, оскільки були реконструйованими, а не новозбудованими. Крім того, слідчі виявили можливе завищення ціни. 

До передачі грошей директор ТОВ «Янтар» залучив засновника фірми «Акорд  ЛТ», вдома в якого вилучили техніку і блокноти. Останній передав прокурору $5000 за закриття справи і непритягнення до кримінальної відповідальності їх обох, а також повернення вилученого майна. У подальшому саме чоловік, який передавав гроші, пішов на угоду про визнання винуватості.

У грудні 2016 під час проведення обшуку за місцем проживання засновника фірми «Акорд  ЛТ» було виявлено та вилучено комп’ютерну оргтехніку та блокноти, в яких містились відомості, що мали значення для справи.

Далі директор ТОВ «Янтар» начебто висловив старшому групи прокурорів пропозицію хабара за вплив на слідчого.

Прокурор подала рапорт і подальші дії з передачі коштів фіксувалися.

Суд призначив чоловікові 8500 грн штрафу з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій в органах державної влади та місцевого самоврядування на 3 роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

RSS
Follow by Email