Правоохоронці через 2 роки перевіряють номер, з якого начебто шантажували суддів

Печерський суд дав прокурору Київської місцевої прокуратури № 6 доступ до інформації оператора мобільного зв’язку «Київстар» щодо абонентського номера.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на ухвалу суду выд 3 січня 2020 року.

Надано доступ до інформації про телефонні дзвінки за весь період часу використання номеру, із зазначенням ІМЕІ мобільного терміналу, вхідних та вихідних з’єднань, sms, gprs-з’єднань з прив’язкою до місцевості із зазначенням адреси встановлення базової станції та азимуту і можливістю вилученням цієї інформації.

Номером цікавляться у кримінальному провадженні, зареєстрованому ще у грудні 2017 року про втручання в діяльність судових органів, яке розслідує Печерське відділення поліції Києва.

У період часу з 29.09.2017 року по 02.10.2017 року невстановлена слідчими особа начебто надсилала з цього номер суддям Київського апеляційного адміністративного суду погрози знайти та поширити компроментуючу інформацію і тиснула на суддів.

Чому поліція і прокуратура тільки через два роки вирішили перевірити цей номер невідомо. У публічному доступі це перша і єдина ухвала у справі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

RSS
Follow by Email