Розгляд справи ексслідчого ГПУ Суса відновиться у жовтні

Вищий антикорупційний суд не зміг провести чергове судове засідання за обвинуваченням колишнього слідчого Генпрокуратури Дмитра Суса.

Про це повідомляє  «Судовий репортер».

У засідання не з’явився адвокат Дмитро Дмитренко. Його підзахисний Сус не зміг до нього додзвонитися, бо його телефон був поза зоною досяжності. Суд робив перерву на годину, але Дмитренко так і не з’явився. Зі слів Суса, минулого четверга адвокат повідомляв, що у п’ятницю їде на полювання.

У засідання прибув свідок із Хмельницького. Також прийшов спеціаліст, оскільки планувалося дослідити вміст телефона і жорсткого диска з відеореєстратора з кабінету Суса.

Обвинувачений сказав, що міг би написати заяву про розгляд справи без захисника. Однак за інкримінованих йому злочинів присутність адвоката є обов’язкова.

Суд визнав неявку захисника неповажною. У наступному засіданні Дмитренко має пояснити причину своєї відсутності.

Розгляд відклали на раніше визначену дату – 1 жовтня 9:30.

Колишній слідчий ГПУ Сус обвинувачується у заволодінні майном і грошима, вилученими при обшуку в гральних закладах (ч.3,4 ст. 191 КК), а також недостовірному декларуванні (ст. 366-1 КК). Експосадовець ГПУ нібито користувався автомобілем Audi Q7 зареєстрованим на його 85-річну бабусю. За цими статтями йому загрожує до 8 років позбавлення волі.

16.01.2016 в період з 1.00 до 9.35 під час обшуку в ресторані «Царь» та готелі «Дружба» на бульварі Дружби народів Сус відшукав та вилучив 9 025 доларів, 54 878 грн і 137 782 грн. У подальшому вказані грошові кошти колишній слідчий начебто не облікував і привласнив.

Також, за версією НАБУ, Сусом привласнено 8 600 грн., які вилучено 20.01.2016 за результатами обшуку в Києві по вул. Володимирська.

15.04.2016 під час обшуку в ресторані по вул. Набережно-Печерська дорога,5 Сус вилучив відеореєстратор невстановленої марки, моделі та вартості, з якого начебто вийняв жорсткий диск і узяв собі і потім використовував для прихованої відеофіксації у власному кабінеті.

30.10.2016 у м. Києві за посередництвом невстановленої фізичної особи Сус за 10 тис. доларів нібито продав гральні автомати, чотири столи для гри в рулетку, сім столів для гри в покер, ігровий стіл на ніжках, п’ятнадцять барних стільців, металеву статую жінки та інші речі, раніше вилучені на обшуках в Білій Церкві. 

У справі вже допитано 4 свідків із 41, серед яких співробітники прокуратури.

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *