У справі суддів, звинувачених у передачі хабара Холодницькому, долучають письмові докази

Шевченківський суд Києва 31 травня продовжив долучати письмові докази у справі про можливу спробу передачі суддями хабара керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

Про це повідомляє «Судовий репортер» .

Суд долучав докази обвинувачення, зокрема клопотання і ухвали про тимчасовий доступ до інформації про вхідні та вихідні дзвінки та СМС-повідомлення обвинувачених, документи щодо проведення негласних слідчих розшукових дій та ін.  Також долучався диск звукозапису судового засідання із обрання запобіжного заходу Підберезного, на якому прокурор запитував, чому він сам не подавав заяву в правоохоронні органи щодо провокації хабара.

Сторона захисту проти долучення доказів не заперечувала. Тільки обвинувачений Підберезний зауважив, що в одному з протоколів йшлося про телефон, який належить не йому, а його дружині. Однак суддя відповіла, що ці обставини можна буде повідомити під час дослідження доказів. Зі слів головуючої в колегії судді Голуб, дослідження доказів може початися вже у наступному засіданні, коли прокурори долучать всі матеріали.

Суд продовжить розгляд справи 25 липня.

Нагадаємо, що голову Кіровського суду Дніпропетровська Геннадія Підберезного і вже звільнену суддю цього ж суду Наталію Овчаренко звинувачують у спробі передати хабар керівнику САП Назару Холодницькому за закриття кримінального провадження.

21.09.2017 їх затримали в службовому кабінеті керівника САП після «передачі» йому першого траншу в сумі 50 тис. доларів США.

За ці гроші прокуратура мала закрити справу про хабарництво, в якій фігурувало двоє суддів Кіровського суду – Наталія Овчаренко і Олег Ходасевич.

Холодницький попередньо звернувся із заявою в ГПУ і передача коштів фіксувалася. У заяві керівника САП йшлося, що початково йому пропонували $300 тис.

Обвинуваченим загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.

Раніше адвокати Підберезного на прес-конференції заявили, що насправді Холодницький спровокував суддів на передачу хабара.

Справа, за закриття якої Овчаренко і Підберезний начебто носили хабар, уже слухається в Запорізькому суді Запорізької області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *