Вчителю танців, який розбещував малолітню, дали 3 роки умовно (оновлено)

Здолбунівський районний суд Рівненської області засудив чоловіка за розпусні дії щодо малолітньої дівчинки.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 29 вересня.

Потерпіла ходила на курси танців, які проводив, в тому числі, обвинувачений. Чоловік вів із дитиною листування сексуального характеру через Viber, надсилав їй фото та відео свого оголеного тіла, спонукав, щоб вона перекинула фото її тіла і дівчинка робила це.

Зловмисник пояснив, що листувався із старшою сестрою потерпілої, просив у неї фото еротичного характеру, а отримав фото оголеного тіла її молодшої сестри. Зрозумівши що веде переписку з малолітньою, він продовжив спілкування. У судовому засіданні щиро розкаявся та просив пробачення у матері дитини.

Мама дівчинки знайшла в телефоні дочки переписку з непристойними фото у вигляді оголеного статевого члена, а також побачила фотографію молодшої доньки у напівоголеному вигляді (6.10.2021 виправлено: раніше було помилково зазначено, що цю інформацію мама знайшла у телефоні старшої дочки). На даний час дочка боїться відвідувати гуртки та ходити до школи, їй завдано значної моральної травми.

Психологу дівчинка розповіла, що любить танці, однак не може ходити на танці, тому що вчитель торкався до її частин тіла, змушував висилати фотографії в оголеному стані.

Розпуснику призначили 5 років позбавлення волі умовно, звільнивши від відбуття тюремного покарання з іспитовим строком 3 роки. Також йому протягом 3 років заборонено працювати  у сфері освіти та позашкільного виховання дітей.

Суд вважає, що призначення реального покарання негативно вплине на подальшу долю обвинуваченого, його місце у суспільстві, і може призвести до криміналізації, що суперечило б меті виправлення, тому суд дійшов висновку, що виправлення обвинуваченого можливе в умовах без ізоляції від суспільства.

Також суд задовольнив цивільний позов представника потерпілої і стягує з обвинуваченого 100 тисяч гривень моральної шкоди і 20 тисяч гривень витрат на правову допомогу.

Інформація про цього чоловіка буде включена до до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

1 thought on “Вчителю танців, який розбещував малолітню, дали 3 роки умовно (оновлено)

  1. что ни день, то сексуальное насильство над малолетними детьми , вот до чего довела вседозволенность и ненаказанность

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *