Власниці закладу, що надавав сексуальні послуги в центрі Києва, дали 4 роки умовно

Печерський суд затвердив угоду прокурора з власницею стриптиз клубу «Аеро» і призначив жінці 4 роки позбавлення волі умовно.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на вирок від 20 січня.

18 вересня 2019 року 00 год. 10 хв. агент правоохоронних органів зайшов до стриптиз клубу «Аеро», що на 2-му поверсі готелю «Салют», в Києві по вулиці І.Мазепи, 11-Б. Він заплатив танцівниці 1 тисячу гривень за приватний танець і 5 тисяч за послуги орального сексу.

Наступного дня агент прийшов у цей же клуб і знову отримав послуги орального сексу.

Обвинувачена є власником та директором ТОВ «Група центр», що веде діяльність у готелі «Салют», а саме у стриптиз клубі «Аеро», де дівчата-танцівниці також надають послуги сексуального характеру за грошову винагороду. Дівчата-танцівниці складали гроші у коробку в гримерці та записували кількість коштів. У кінці зміни директора або інший адміністратор 50% від коштів, отриманих дівчиною за танці, чайові та за надання послуг сексуального характеру, розподіляли між дівчатами, а решту 50% доходу забирала власниця закладу, частина з яких виділялась на зарплати персоналу підприємства, крім того кошти передавались особі, матеріали щодо якої виділені в окреме провадження.

Жінці інкримінували ч.2 ст.303 ККУ – втягнення у заняття проституцією кількох осіб. Злочин карається позбавленням волі на строк від 4 до 7 років.

Обвинувачена визнала провину і уклала угоду з прокурором. Відтак їй призначили 4 роки позбавлення волі, звільнивши від відбуття покарання з іспитовим строком 2 роки.


2 коментарі до “Власниці закладу, що надавав сексуальні послуги в центрі Києва, дали 4 роки умовно

 • 27.01.2020 о 20:03
  Permalink

  Как стать таким “агентом правоохоронних органів”? 🙂

  Відповідь
 • 29.01.2020 о 13:06
  Permalink

  тобто держава потратила як мініму 11 тис гривень щоб обвинувачена визнала вину і отримала термін умовно?..

  Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *