За роботу в окупаційній поліції Ізюма чоловіка увʼязнили на 6 років

70

Шевченківський районний суд міста Харкова визнав громадянина винним у колабораціонізмі.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на вирок від 25 червня.

Не пізніше 2 серпня 2022 року в місті Ізюм чоловік добровільно прибув за місцем знаходження створеного на тимчасово окупованій території т. зв. «Изюмского отделения полиции Управления внутренних дел Военно-гражданской администрации Харьковской области» і працевлаштувався «оперуповноваженим карного розшуку».

На цій посаді він працював із 2 серпня по 29 серпня 2022 року, зокрема приймав заяви від місцевих жителів, відбирав пояснення у свідків, складав протокол огляду місця події. Вважається, що потім обвинувачений звільнився, а з 8 вересня незаконний правоохоронний орган припинив свою діяльність у звʼязку з деокупацію міста.

Справа перебувала в суді з червня 2023 року. Чоловік спочатку провину не визнавав, але в подальшому визнав себе винним, підтвердивши обставини, викладені у обвинувальному акті, і розкаявся.

Суд погодився зменшити строк позбавлення волі до 6 років.

Додатково засудженому забороняється на 10 років обіймати посади в правоохоронних органах, а також органах державної влади, державного управління, місцевого самоврядування, займатися правоохоронною діяльністю та діяльністю, повʼязаною з наданням публічних послуг.

error18
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує файли cookies з метою аналізу трафіку та надання реклами і послуг на основі профілю ваших інтересів. Якщо ви хочете дізнатися більше або заборонити використання усіх чи деяких cookies, ознайомтесь з нашою Сookie Policy. Якщо ви натиснете «погоджуюсь» чи продовжите навігування сайтом, ви погоджуєтесь з політикою cookies. Погоджуюсь