Жінка, яка хотіла віддати свою дитину в пологовому, пішла на угоду

Хмельницький міськрайонний суд виніс вирок жінці за замах на передачу малолітньої дитини.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 9 листопада.

У серпні 2019 молода жінка, будучи вагітною, знаходилась у кризовому центрі «Дім Мама» у місті Вінниця. Під час розмови з подругою вона сказала, що бажає віддати дитину, яку має народити, на виховання іншій людині або в іншу сім’ю. Згодом через спільну знайому з дівчиною сконтактувала громадянка, яка хотіла дитину, але сама не могли народити. Ця жінка проходила лікування у приватній репродуктивній клініці, власниця якої була заступником головного лікаря з медичної частини КП «Хмельницький міський перинатальний центр». Жінка розповіла лікарці про дівчину, яка хоче комусь віддати дитину. Лікарка, розуміючи необізнаність жінок у питаннях оформлення права на усиновлення дитини, начебто запропонувала допомогу.

За версією слідства, план полягав у тому, що породіллю помістять у пологовий за підробленими документами, під іменем іншої жінки. У медичному свідоцтві про народження дитини матір’ю запишуть громадянку, яка хоче взяти дитину. У вересні 2019 дівчина народила, але дитину не вдалося передати, оскільки план викрили правоохоронці.

28.09.2019 на адресу поліції надійшло повідомлення від громадянки, що під час телефонної розмови вона дізналась, що її донька народила дівчинку в одному із пологових будинків міста Хмельницького, та має намір її продати іншій жінці за 10 тис. грн.

Пізніше у вироку ціна дитини не фігурувала. Натомість говорилося, що жінка, яка мала взяти дитину, оплачувала 8400 гривень за перебування вагітної в готелі та інші витрати у зв’язку з пологами.

Дівчина уклала угоду про визнання винуватості. Вона сприяла розкриттю злочину і погодилися на викриття інших учасників злочину. Враховано, що в неї на утриманні є малолітня дитина.

Суд призначив 5 років позбавлення волі, але звільнив молоду маму від відбуття покарання з іспитовим строком 3 роки.

Обвинувальні акти стосовно лікарки та ще одної жінки так само вже скеровані до суду, але вироків там ще нема.

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *