Зятя депутата Чернігівської облради призначили суддею Печерського суду

Президент України Володимир Зеленський призначив суддею Печерського суду Києва Євгена Хайнацького.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на указ глави держави від 7 грудня.

Із реєстру декларацій вбачається, що з 2019 року остання посада Хойнацького – помічник голови Київського апеляційного суду.

До 15 січня 2017 він працював в Апеляційному суді Києва начальником відділу документального забезпечення діяльності голови та його заступників. У квітні 2017 подавав декларацію про доходи в якості кандидата на посаду судді.

Дружина судді Юлія має квартиру в Києві площею 110 кв.м., ще одна квартира на 68 кв.м. зареєстрована на родичку. Також Юлія Хайнацька є власницею земельних ділянок і двох будинків у селі Вишеньки під Києвом.

Дружина нового судді у 2019 році отримала 1 мільйон гривень у подарунок від батька Віктора Кияновського, депутата Чернігівської облради. На останніх місцевих виборах він був переобраний від партії «Рідний дім», яка висунула в мери Чернігова діючого міського голову Владислава Атрошенка.

Кияновський – голова правління ПАТ «Ічнянський завод сухого молока та масла». За 2019 рік Кияновський з дружиною отримали близько 2,5 млн грн доходу. На рахунку в банку депутат має 6 млн грн, а ще 9 мільйонів – його дружина.

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *