Антикорсуд відклав скаргу щодо Альперіна, бо прокурор контактував з працівником НАБУ, в якого знайшли коронавірус

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду відклала розгляд апеляційної скарги прокурора на ухвалу щодо Вадима Альперіна.

Про це повідомила прес-служба суду, зазначивши номер справи.

2 квітня 2020 року мав відбутися розгляд апеляційної скарги на ухвалу, якою прокурору відмовлено у зверненні 70 млн грн застави в дохід держави із визначенням Альперіну більшої застави.

Але до суду надійшло клопотання від прокурора про відкладення розгляду апеляційної скарги, у зв’язку з тим, що він контактував зі співробітником НАБУ, в якого виявлено вірус COVІD–19.

Колегія суддів визнала поважною причину неявки прокурора та відклала розгляд апеляційної скарги прокурора на 16 квітня 2020 року о 15:30.

Прокурор переконував суд у порушенні Альперіним обов’язків – а саме нездачі закордонного паспорту. Але суд першої інстанції з’ясував, що паспорт був загублений, і відмовився стягувати заставу.

Нагадаємо, що з 12 березня в Україні запроваджено карантин через загрозу епідемії коронавірусної інфекції COVID-19. Незаважаючи на це, Вищий антикорупційний суд продовжив роботу, у приміщеннях регулярно проводять дезінфекцію, обмеживши допуск у засідання осіб, які не є учасниками процесу.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

RSS
Follow by Email