Молодики, які хотіли підкупити прокурора, отримали 4 і 6 років в’язниці

Петропавлівський районний суд Дніпропетровської області засудив двох чоловіків до 4 і 6 років позбавлення волі за надання неправомірної вигоди прокурору.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 30 жовтня.

У 2018 році прокуратура направила до суду справу про збут наркотиків. Обвинувачений був раніше судимий за аналогічні дії і скоїв новий злочин під час іспитового терміну, тому йому запропонували угоду про визнання винуватості, але без шансу на умовне покарання. Почувши це чоловік у службовому кабінеті прокурора спитав його, чи можна якось домовитися. Прокурор начебто категорично відмовився і після цієї розмови написав рапорт керівництву, а також встановив у своєму кабінеті відеоспостереження.

Приблизно через місяць чоловік прийшов до прокурора зі своїм товаришем. Обидва були п’яні і кинули прокурору біля столу конверт, в якому були 5 тисяч гривень. Прокурор викликав поліцію.

В суді обидва чоловіки вину не визнали. Один із них розповів, що в січні 2018 в нього вдома знайшли коноплю. Потім він приїздив до прокурора і казав, що приніс дві пляшки коньяку, але прокурор сказав, що не п’є. Згодом до нього додому нібито завітали працівники поліції і повідомили, що треба принести прокурору 5 тисяч гривень. Вони з другом до обіду вжили спиртне, а потім вирушили до прокурора і кинули йому конверт.

Другий обвинувачений показав, що мати його друга сказала йому, що той має проблеми з поліцією і треба 5 тисяч гривень. Він позичив у своєї матері 3 тисячі і поїхав з другом. Мати обвинуваченого розповіла, що їй дзвонила сусідка і сказала, що їй потрібно зібрати 5 тисяч, щоб заплатити за те, що в сина знайшли конополю. Свідок позичила гроші.

Суд вирішив, що вина підсудних підтверджується, а версія про те, що хабара сказали принести працівники поліції нічим не підтверджується.

Чоловіку, якого мали відкупити від тюрми, суд призначив 6 років позбавлення волі. При цьому за наркотики у 2018 році йому було призначено 2 роки і 1 місяць в’язниці.

Його товариш і спільник, раніше не судимий, отримав 4 роки тюремного покарання.

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *