Рецидивіст сідає на 7 років, бо разом із в’язнем намагався розвести громадян на $10 тис.

Вінницький міський суд визнав чоловіка винним у шахрайстві і за сукупністю вироків призначив 7 років і 3 місяці позбавлення волі.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 4 листопада.

Чоловік утримувався у «Райківській виправній колонії №78», де познайомився з іншим в’язнем, з яким вступив у змову. Звільнившись умовно-достроково, вони підтримували зв’язок мобільним телефоном. У 2017 році зловмисники вирішили обманом заволодіти грошима громадян. Чоловік, який утримувався у колонії, зателефонував потерпілим і представився, що є їх сином і скоїв ДТП і, щоб уникнути відповідальності, треба заплатити поліції 10 тисяч доларів. Змінивши голос, зловмисник вдавав також із себе поліцейського. Під час розмови люди запідозрили, що це шахрай, а коли співрозмовник погодився отримати частину від суми – хоча б 700 доларів, то вирішили заявити в поліцію. Коли спільник під виглядом адвоката приїхав отримувати гроші, то його затримали.

В суді затриманий вину визнав і все підтвердив. Матеріали щодо співучасника виділені в окреме провадження.

Чоловік неодноразово судимий із 1991 року. Востаннє у 2017 за крадіжку – до 3 років і 6 місяців позбавлення волі.

За шахрайство конкретно в цій справі суд дав 5 років в’язниці, але з урахуванням попереднього вироку призначив – 7 років і 3 місяці.

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *