Суд заочно арештував кума фігуранта справи Мартиненка

Вищий антикорупційний суд обрав директору ТОВ «Торговий дім «Еко-Сервіс» Ігорю Ведуті запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу суду.

Йдеться про розтрату коштів ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» на закупівлі сірки грудкової у ТОВ «Торговий дім «Еко-Сервіс» на суму 25 447 120,09 грн.

Підозру Ведутуі складено ще 10 вересня 2019 року, але вручити її не вдалося через не встановлення місцезнаходження підозрюваного. Інформація надсилалась на адреси ТОВ «ТД «Еко-Сервіс», ТОВ «Еко», за можливими місяцями проживання, у месенджер «Telegram», електронною поштою.

Постановою детектива від 11.11.2019 Ведуту оголошено міжнародний розшук, відповідні матеріали спрямовані і доставлені до Департаменту міжнародного поліцейського співробітництва Національної поліції України для організації розшуку з використанням каналів та можливостей Інтерполу.

21 листопада повідомлення про підозру вручено під розписку дорослому сину підозрюваного.

Адвокат Ведути заперечувала проти обрання запобіжного заходу, оскільки підозра не вручена і відсутні відомості від Інтерполу про міжнародний розшук.

Однак суд вирішив, що вчинено усі необхідні дії для повідомлення особи про підозру і постанови детектива достатньо для оголошення особи в розшук.

Ігор Ведута є кумом Руслана Журила, який працював заступником директора ДП «СхідГЗК». Сьогодні Журила судять разом з колишнім нардепом Миколою Мартиненком  щодо заволодіння коштами ДП «НАЕК «Енергоатом» в сумі 6,4 млн євро і ДП «СхідГЗК» – в розмірі 17,28 млн доларів.

Статтю  відредаговано 21 грудня 2019 р.  у зв’язку із тим, що Сергій Дробот не є підозрюваним у кримінальному провадженні за фактами заволодіння коштами ДП «СхідГЗК» та ДП «НАЕК «Енергоатом».

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *