Засідання у справі майора Холодного, який покалічив курсанток, зірвала неявка адвоката

Шеченківський суд Києва 12 листопада не зміг провести підготовче засідання стосовно майора Української військово-медичної академії Володимира Холодного, який напідпитку наїхав на трьох курсанток.

Про це повідомляє «Судовий репортер».

До суду не з’явився адвокат обвинуваченого Олександр Навродський. Про свою неявку він ніяк не попередив і жодних клопотань до суду не передав. Сам Холодний пояснив, що захисника начебто належно не повідомили про дату засідання. Але суддя Антоніна Кваша, яка слухає цю справу одноособово, заперечила, кажучи, що Навродському надсилали інформацію про засідання ще 4 листопада.

Холодний підтвердив, що бажає проводити засідання у присутності захисника. Суддя відклала засідання на 16 листопада.

До суду прибули дві потерпілі – Галина Николин, пересуваючись на милицях (у неї зламані обидві ноги) і Тетяна Ніколаєва на інвалідному візку (дівчина втратила частину правої гомілки). Третя потерпіла – Олександра Гуй – ще на початку жовтня поїхала на реабілітацію до Німеччини. У результаті наїзду п’яного майора дівчині вже ампутували одну ногу, а за врятування другої борються німецькі лікарі.

По закінченню засідання майор Холодний вкотре звернувся до потерпілих і сказав, що просить вибачення. «Бог простить», – відповів батько потерпілої. Конвоїр нагадав Холодному, що він матиме можливість виступити у наступному засіданні.

25 серпня 2020 року співробітник Української військової медичної академії Володимир Холодний у дворі медакадемії у стані алкогольного сп’яніння автомобілем наїхав на трьох курсанток. Бампером їх притиснуло до бокової частини сходів ґанку.

Дії Холодного кваліфікують за ч.2 ст.286 ККУ – порушення правил дорожнього руху, що спричинили тяжкі тілесні ушкодження.

Винуватцю автопригоди загрожує до восьми років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортним засобом до трьох років.

error0
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *